Powrót

Drugi semestr w szkole Cambridge School

Trwa rekrutacja na zajęcia z języka angielskiego, nauka odbywa się w grupach lub indywidualnie. Zajęcia grupowe odbywają się we wtorki i czwartki 17.00-18.30 lub 18.30-20.00.

Zajęcia indywidualne odbywają się w poniedziałki, środy i piątki przez cały dzień – pora dopasowana jest do indywidualnych potrzeb słuchacza. Prowadzimy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania od podstawowego po zaawansowany, przygotowujemy do egzaminów międzynarodowych Fce, Cae Cpe, IELTS, TOEFL Przed przystąpieniem do kursu odbywa się rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie szkoły w celu ustalenia poziomu zaawansowania i przydzielenia do odpowiedniej grupy. Prosimy o umówienie się na rozmowę telefonicznie dzwoniąc pod numer 669 932 566. lub mailowo pisząc na adres naszej szkoly biuro@cambridge-school.pl Jeśli macie Panstwo zapytanie dotyczące kursów prosimy o kontakt – służymy informacją i pomocą.

Serdecznie zapraszamy!