Powrót

Kursy wakacyjne indywidualne i grupowe w lecie w Cambridge School

Trwa rekrutacja na zajęcia z języka angielskiego, nauka odbywa się w grupach lub indywidualnie.

Wakacyjny kurs grupowy – konwersacyjny rozpoczyna się 8 lipca i trwa do 31 lipca.Zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w poniedziałki i środy od 18.00-20.00. Kurs obejmuje 16 godzin zegarowych.Cena kursu to 450 zł. Grupy liczą od 3 do 5 osób.Gwarantujemy Państwu małe grupy i profesjonalnych lektorów.Informacje dotyczące kursów pod nr 66 99 325 66

Kursy indywidualne są organizowane rano, popołudniami lub wieczorem.Dla osób rozpoczynających naukę w wakacje mamy atrakcyjne zniżki.Informacje można uzyskać pod nr 66 99 325 66

Zajęcia indywidualne odbywają się w poniedziałki, środy i piątki przez cały dzień – pora dopasowana jest do indywidualnych potrzeb słuchacza. Prowadzimy zajęcia na różnych poziomach zaawansowania od podstawowego po zaawansowany, przygotowujemy do egzaminów międzynarodowych Fce, Cae Cpe, IELTS, TOEFL Przed przystąpieniem do kursu odbywa się rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie szkoły w celu ustalenia poziomu zaawansowania i przydzielenia do odpowiedniej grupy. Prosimy o umówienie się na rozmowę telefonicznie dzwoniąc pod numer 669 932 566. lub mailowo pisząc na adres naszej szkoly biuro@cambridge-school.pl Jeśli macie Panstwo zapytanie dotyczące kursów prosimy o kontakt – służymy informacją i pomocą.

Serdecznie zapraszamy!